OD8038-12HBIP68
OD8038-12HBIP68
Orion Fans presents - What does IP68 mean?
OD8038-12HBIP68
Numărul produsului DigiKey
1053-1857-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD8038-12HBIP68
Descriere
FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 80mm L x 80mm Î Sferă 69,4CFM (1,94m³/min) 2 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OD8038-12HBIP68 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
7.2 W
Terminație
2 conductori de sârmă
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 80mm L x 80mm Î
Greutate
0,461lb (209,11g)
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,600A
Flux de aer
69,4CFM (1,94m³/min)
Interval de tensiune
Presiune statică
0,580inH2O (144,5Pa)
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT)
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
70000h la 40°C