OD8025-12HBIP68
OD8025-12HBIP68
Orion Fans presents - What does IP68 mean?
OD8025-12HBIP68
Numărul produsului DigiKey
1053-1856-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD8025-12HBIP68
Descriere
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 80mm L x 80mm Î Sferă 40,0CFM (1,12m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Putere (wați)
2.2 W
Temperatură de funcționare
5 – 149°F (-15 – 65°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 80mm L x 80mm Î
Lățime
25,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,180A
Presiune statică
0,230inH2O (57,3Pa)
Durată de funcționare la temp.
65000h la 45°C