OD8015-24MB
OD8015-24MB
OD8015-24MB
Numărul produsului DigiKey
1053-1253-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD8015-24MB
Descriere
FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 80mm L x 80mm Î Sferă 23,0CFM (0,644m³/min) 2 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OD8015-24MB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Zgomot
26,0dB
Prod.
RPM
Serie
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-4 – 176°F (-20 – 80°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 80mm L x 80mm Î
Greutate
Lățime
15,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,080A
Flux de aer
23,0CFM (0,644m³/min)
Interval de tensiune
18 – 28V c.c.
Presiune statică
0,070inH2O (17,4Pa)
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT), Fibră din sticlă ranforsată
Tip lagăr
Sferă
Material - Lamă
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
60000h la 45°C