OD7025-24MB
Numărul produsului DigiKey
1053-1601-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD7025-24MB
Descriere
FAN AXIAL 70X25MM 24VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 70mm L x 70mm Î Sferă 33,0CFM (0,924m³/min) 2 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OD7025-24MB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
2.64 W
Prod.
RPM
Serie
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
CE
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 70mm L x 70mm Î
Greutate
0,198lb (89,81g)
Lățime
25,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,090A
Flux de aer
33,0CFM (0,924m³/min)
Interval de tensiune
21,6 – 26,4V c.c.
Presiune statică
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip lagăr
Sferă
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
70000h la 40°C