OD6038-24HHBXC10A
Numărul produsului DigiKey
1053-1586-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD6038-24HHBXC10A
Descriere
FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 60mm L x 60mm Î Sferă 86,0CFM (2,41m³/min) 4 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OD6038-24HHBXC10A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
30 W
Prod.
RPM
Serie
Terminație
4 conductori de sârmă
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 60mm L x 60mm Î
Greutate
0,276lb (125,19g)
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
1,25A
Flux de aer
86,0CFM (2,41m³/min)
Interval de tensiune
21,6 – 26,4V c.c.
Presiune statică
2,950inH2O (734,8Pa)
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip lagăr
Sferă
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
70000h la 40°C