OD6025-12HB02A
Numărul produsului DigiKey
1053-1415-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD6025-12HB02A
Descriere
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 60mm L x 60mm Î Sferă 25,0CFM (0,700m³/min) 3 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OD6025-12HB02A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
1.8 W
Prod.
RPM
Serie
Terminație
3 conductori de sârmă
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-4 – 149°F (-20 – 65°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV, UR
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 60mm L x 60mm Î
Greutate
0,141lb (63,96g)
Lățime
25,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,150A
Flux de aer
25,0CFM (0,700m³/min)
Interval de tensiune
8 – 13,8V c.c.
Presiune statică
0,220inH2O (54,8Pa)
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip lagăr
Sferă
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
60000h la 45°C