OD4028-24HBXE
Numărul produsului DigiKey
1053-OD4028-24HBXE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD4028-24HBXE
Descriere
FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 40mm L x 40mm Î Sferă 31,5CFM (0,882m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
64,2dB(A)
Prod.
Putere (wați)
10.8 W
Serie
RPM
Ambalaj
Cutie
Terminație
2 conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
Temperatură de funcționare
-4 – 149°F (-20 – 65°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 40mm L x 40mm Î
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV, UR
Lățime
28,00mm
Greutate
Flux de aer
31,5CFM (0,882m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,450A
Presiune statică
3,000inH2O (747,3Pa)
Interval de tensiune
14 – 26V c.c.
Tip lagăr
Sferă
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Caracteristici
Repornire automată
Durată de funcționare la temp.
70000h la 40°C