OD4020-24HSS
OD4020-24HSS
OD4020-24HSS
Numărul produsului DigiKey
1053-1220-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD4020-24HSS
Descriere
FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 40mm L x 40mm Î Manșon etanșat 9,0CFM (0,252m³/min) 2 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OD4020-24HSS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
1.72 W
Prod.
RPM
Serie
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-4 – 149°F (-20 – 65°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 40mm L x 40mm Î
Greutate
Lățime
20,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,090A
Flux de aer
9,0CFM (0,252m³/min)
Interval de tensiune
14 – 26,4V c.c.
Presiune statică
0,320inH2O (79,7Pa)
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip lagăr
Manșon etanșat
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
45000h la 45°C