OD172SAP-24HHB10A
Numărul produsului DigiKey
1053-1839-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD172SAP-24HHB10A
Descriere
FAN AXIAL 172X51MM 24VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Dreptunghiular/rotunjit – 172mm L x 150mm Î Sferă 300,0CFM (8,40m³/min) 4 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
57,0dB
Prod.
RPM
Serie
Terminație
4 conductori de sârmă
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-4 – 167°F (-20 – 75°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular/rotunjit – 172mm L x 150mm Î
Valoare nominală curent (Amp)
2,10A
Lățime
51,00mm
Interval de tensiune
15 – 28V c.c.
Flux de aer
300,0CFM (8,40m³/min)
Material - Cadru
Aluminiu
Presiune statică
0,980inH2O (244,0Pa)
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT), Fibră din sticlă ranforsată
Tip lagăr
Sferă
Durată de funcționare la temp.
40000h la 60°C