OD1238-48HBVXC10A
Numărul produsului DigiKey
1053-1165-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD1238-48HBVXC10A
Descriere
FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 48V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 226,0CFM (6,33m³/min) 4 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OD1238-48HBVXC10A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
48 W
Terminație
4 conductori de sârmă
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
0,780lb (353,80g)
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Flux de aer
226,0CFM (6,33m³/min)
Interval de tensiune
24 – 55V c.c.
Presiune statică
1,350inH2O (336,3Pa)
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT), Fibră din sticlă ranforsată
Material - Lamă
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
65000h la 45°C