OD1238-24MBVXE10A
Numărul produsului DigiKey
1053-OD1238-24MBVXE10A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD1238-24MBVXE10A
Descriere
FAN 24VDC 120X38MM PWM/TACH
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 215,0CFM (6,02m³/min) 4 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
58,2dB(A)
Prod.
Putere (wați)
34.2 W
Terminație
4 conductori de sârmă
Temperatură de funcționare
-4 – 149°F (-20 – 65°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV, UR
Lățime
38,00mm
Greutate
Flux de aer
215,0CFM (6,02m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
1,40A
Presiune statică
1,300inH2O (323,6Pa)
Interval de tensiune
16 – 26VDC
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Caracteristici
Repornire automată, Control PWM, Senzor de viteză (tah.)
Durată de funcționare la temp.
70000h la 40°C