OD1238-24HHBVXE10A
Numărul produsului DigiKey
1053-OD1238-24HHBVXE10A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD1238-24HHBVXE10A
Descriere
FAN 24VDC 120X38MM PWM/TACH
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 258,8CFM (7,27m³/min) 4 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
62,3dB(A)
Prod.
Putere (wați)
60 W
Serie
RPM
Ambalaj
Cutie
Terminație
4 conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
Temperatură de funcționare
-4 – 149°F (-20 – 65°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV, UR
Lățime
38,00mm
Greutate
Flux de aer
258,8CFM (7,27m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
2,45A
Presiune statică
1,900inH2O (473,3Pa)
Interval de tensiune
16 – 26VDC
Tip lagăr
Sferă
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Caracteristici
Repornire automată, Control PWM, Senzor de viteză (tah.)
Durată de funcționare la temp.
70000h la 40°C