OD1238-24HHB
Numărul produsului DigiKey
1053-1476-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD1238-24HHB
Descriere
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 154,0CFM (4,31m³/min) 2 conductori de sârmă
Modele EDA/CAD
OD1238-24HHB Modele
Putere (wați)
14.4 W
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-4 – 167°F (-20 – 75°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,600A
Flux de aer
154,0CFM (4,31m³/min)
Interval de tensiune
12 – 28V c.c.
Presiune statică
0,570inH2O (142,0Pa)
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT)
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
65000h la 45°C