OD1238-24HBXJ01A
Numărul produsului DigiKey
1053-1692-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD1238-24HBXJ01A
Descriere
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 250,0CFM (7,00m³/min) 3 conductori de sârmă
Modele EDA/CAD
OD1238-24HBXJ01A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere (wați)
42 W
Ambalaj
Vrac
Terminație
3 conductori de sârmă
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Lățime
38,00mm
Greutate
0,827lb (375,12g)
Flux de aer
250,0CFM (7,00m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
1,75A
Presiune statică
1,480inH2O (368,7Pa)
Interval de tensiune
17 – 26,4V c.c.
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Caracteristici
Senzor de viteză (tah.)
Durată de funcționare la temp.
70000h la 40°C