OD1238-24HBXC
Numărul produsului DigiKey
1053-1158-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD1238-24HBXC
Descriere
FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 200,0CFM (5,60m³/min) 2 conductori de sârmă
Modele EDA/CAD
OD1238-24HBXC Modele
Putere (wați)
19 W
Terminație
2 conductori de sârmă
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
Lățime
38,50mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,980A
Flux de aer
200,0CFM (5,60m³/min)
Interval de tensiune
Presiune statică
0,640inH2O (159,4Pa)
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT), Fibră din sticlă ranforsată
Material - Lamă
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
65000h la 45°C