OD1238-24HBVXC10A
Numărul produsului DigiKey
1053-1156-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD1238-24HBVXC10A
Descriere
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 226,0CFM (6,33m³/min) 4 conductori de sârmă
Modele EDA/CAD
OD1238-24HBVXC10A Modele
Putere (wați)
40.8 W
Terminație
4 conductori de sârmă
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
1,7A
Flux de aer
226,0CFM (6,33m³/min)
Interval de tensiune
12 – 28V c.c.
Presiune statică
1,350inH2O (336,3Pa)
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT), Fibră din sticlă ranforsată
Material - Lamă
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
65000h la 45°C