OD1238-24HB
Numărul produsului DigiKey
1053-1154-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD1238-24HB
Descriere
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 123,9CFM (3,47m³/min) 2 conductori de sârmă
Modele EDA/CAD
OD1238-24HB Modele
Putere (wați)
12 W
Terminație
2 conductori de sârmă
Temperatură de funcționare
-4 – 149°F (-20 – 65°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV, UR
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
0,572lb (259,45g)
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,500A
Flux de aer
123,9CFM (3,47m³/min)
Interval de tensiune
16 – 26VDC
Presiune statică
0,469inH2O (116,8Pa)
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT)
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
65000h la 45°C