OD1238-12HBVXC
Numărul produsului DigiKey
1053-1146-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD1238-12HBVXC
Descriere
FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 226,0CFM (6,33m³/min) 2 conductori de sârmă
Modele EDA/CAD
OD1238-12HBVXC Modele
Categorie
Putere (wați)
43.2 W
Terminație
2 conductori de sârmă
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
3,6A
Flux de aer
226,0CFM (6,33m³/min)
Interval de tensiune
6 – 14V c.c.
Presiune statică
1,350inH2O (336,3Pa)
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT), Fibră din sticlă ranforsată
Material - Lamă
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
65000h la 45°C