OD1232-24HB
OD1232-24HB
OD1232-24HB
Numărul produsului DigiKey
1053-1138-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD1232-24HB
Descriere
FAN AXIAL 120X32MM 24VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 120,0CFM (3,36m³/min) 2 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OD1232-24HB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Zgomot
51,0dB
Prod.
RPM
Serie
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-4 – 176°F (-20 – 80°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
Lățime
32,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,420A
Flux de aer
120,0CFM (3,36m³/min)
Interval de tensiune
12 – 27,8V c.c.
Presiune statică
0,420inH2O (104,6Pa)
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT), Fibră din sticlă ranforsată
Tip lagăr
Sferă
Material - Lamă
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
60000h la 40°C