OD1225-24MB
OD1225-24MB
OD1225-24MB
Numărul produsului DigiKey
1053-1134-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD1225-24MB
Descriere
FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 90,0CFM (2,52m³/min) 2 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OD1225-24MB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
4.1 W
Temperatură de funcționare
-4 – 149°F (-20 – 65°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV, UR
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
0,341lb (154,67g)
Lățime
25,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,170A
Flux de aer
90,0CFM (2,52m³/min)
Interval de tensiune
15 – 26V c.c.
Presiune statică
0,190inH2O (47,3Pa)
Durată de funcționare la temp.
60000h la 35°C