OD1225-24HBVXE
Numărul produsului DigiKey
1053-OD1225-24HBVXE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD1225-24HBVXE
Descriere
DC FAN - 24V 120 X 120 X 25MM -
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 158,7CFM (4,49m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
57,3dB(A)
Prod.
Putere (wați)
20.4 W
Temperatură de funcționare
-4 – 149°F (-20 – 65°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Agenție de aprobare
CE, cURus, UR
Lățime
25,00mm
Greutate
Flux de aer
158,7CFM (4,49m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,850A
Presiune statică
0,490inH2O (122,1Pa)
Interval de tensiune
15 – 26V c.c.
Polibutilen tereftalat (PBT)
Caracteristici
Repornire automată
Durată de funcționare la temp.
70000h la 40°C