OD1225-12HBIP69K
Numărul produsului DigiKey
1053-OD1225-12HBIP69K-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD1225-12HBIP69K
Descriere
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 120,0CFM (3,36m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
42,0dB(A)
Prod.
Putere (wați)
5.4 W
Temperatură de funcționare
-4 – 149°F (-20 – 65°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV, UR
Lățime
25,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,450A
Flux de aer
120,0CFM (3,36m³/min)
Interval de tensiune
Presiune statică
0,240inH2O (59,8Pa)
Durată de funcționare la temp.
60000h la 35°C