OA60EC-UR-1WBIP68A
Numărul produsului DigiKey
1053-1810-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OA60EC-UR-1WBIP68A
Descriere
FAN EC 60X25MM 95-264VAC IP68 AT
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 95 – 264V c.a. Pătrat - 60mm L x 60mm Î Sferă 19,5CFM (0,546m³/min) 2 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OA60EC-UR-1WBIP68A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
2,40W
Producător
Orion Fans
RPM
RPM 3950
Serie
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
IP68 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Tensiune - Nominală
95 – 264V c.a.
Agenție de aprobare
ATEX, CE, cURus, UR
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 60mm L x 60mm Î
Greutate
0,133lb (60,33g)
Lățime
25,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,050A
Flux de aer
19,5CFM (0,546m³/min)
Interval de tensiune
Presiune statică
0,170inH2O (42,3Pa)
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip lagăr
Sferă
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Tubaxial
Durată de funcționare la temp.
50000h la 40°C