OA2547AN-11-1WB1856
Numărul produsului DigiKey
1053-1551-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OA2547AN-11-1WB1856
Descriere
FAN AXIAL 254X89MM 115VAC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 115V c.a. Rotund - 254mm diam. Sferă 1000,0CFM (28,00m³/min) 2 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OA2547AN-11-1WB1856 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
105W
Producător
Orion Fans
RPM
RPM 3250
Serie
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
IP56 - Protejat împotriva prafului, Rezistent la apă
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-22 – 176°F (-30 – 80°C)
Tensiune - Nominală
115V c.a.
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Mărime/Dimensiune
Rotund - 254mm diam.
Greutate
5,9lb (2,7kg)
Lățime
89,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
Flux de aer
1000,0CFM (28,00m³/min)
Interval de tensiune
100 – 120V c.a.
Presiune statică
0,600inH2O (149,5Pa)
Material - Cadru
Aluminiu
Tip lagăr
Sferă
Material - Lamă
Metal
Tip ventilator
Tubaxial
Durată de funcționare la temp.
50000h la 55°C