OA172AP-11-1WB1855
Numărul produsului DigiKey
1053-1523-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OA172AP-11-1WB1855
Descriere
FAN AXIAL 172X51MM 115VAC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 115V c.a. Rotund - 172mm diam. Sferă 215,0CFM (6,02m³/min) 2 conductori de sârmă
Modele EDA/CAD
OA172AP-11-1WB1855 Modele
Putere (wați)
42,00W
RPM
RPM 3200
Serie
Terminație
2 conductori de sârmă
Protecție la infiltrare
IP55 - Protejat împotriva prafului, Rezistent la apă
Temperatură de funcționare
-22 – 176°F (-30 – 80°C)
Tensiune - Nominală
115V c.a.
Agenție de aprobare
cURus
Mărime/Dimensiune
Rotund - 172mm diam.
Greutate
3lb (1,4kg)
Lățime
51,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
Flux de aer
215,0CFM (6,02m³/min)
Interval de tensiune
100 – 120V c.a.
Presiune statică
0,510inH2O (127,0Pa)
Material - Lamă
Metal
Durată de funcționare la temp.
50000h la 55°C