AFL128160A0-1.77N12NTM-ANO
Numărul produsului DigiKey
5491-AFL128160A0-1.77N12NTM-ANO-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AFL128160A0-1.77N12NTM-ANO
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.77"
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Non-tactil Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color SPI 1,77" (44,96mm) 128 x 160
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Retroiluminare
Led - alb
Producător
Orient Display
Pixeli puncte
128 x 160
Ambalaj
Cutie
Interfață
SPI
Stare piesă
Activ
Tip controler
ST7735S
Tip afișare
TFT – color
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Mod afișare
Transmisiv
Culoare de fundal
Ecran tactil
Non-tactil
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
1,77" (44,96mm)
Pas puncte
Suprafață de vizualizare
29,60mm l x 36,60mm Î