UJ4SC075018B7S
Numărul produsului DigiKey
5556-UJ4SC075018B7STR-ND - Bandă și mosor (TR)
5556-UJ4SC075018B7SCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5556-UJ4SC075018B7SDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
UJ4SC075018B7S
Descriere
750V/18MOHM, N-OFF SIC STACK CAS
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 750 V 72A (Tc) 259W (Tc) Montare pe suprafață D2PAK-7
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1414 pF @ 400 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
259W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
750 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
12V
Pachet dispozitiv furnizor
D2PAK-7
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
23mOhm la 50A, 12V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
6V la 10mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
37.8 nC @ 15 V