SZNZ9F5V6ST5G
Numărul produsului DigiKey
SZNZ9F5V6ST5GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SZNZ9F5V6ST5GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SZNZ9F5V6ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SZNZ9F5V6ST5G
Descriere
DIODE ZENER 5.6V 250MW SOD923
Termen de livrare standard al producătorului
44 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 5.6 V 250 mW – Montare pe suprafață SOD-923
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SZNZ9F5V6ST5G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
Pachet/cutie
Putere - Max
250 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-923
Impedanță (Max) (Zzt)
60 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 2.5 V