SZMMBZ18VALT1G
Numărul produsului DigiKey
SZMMBZ18VALT1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SZMMBZ18VALT1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SZMMBZ18VALT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SZMMBZ18VALT1G
Descriere
DIODE ZENER ARRAY 18V SOT-23-3
Termen de livrare standard al producătorului
54 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode Zener Anod comun 1 perechi 18 V 300 mW ±5% SOT-23-3 (TO-236)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SZMMBZ18VALT1G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 14.5 V
Producător
onsemi
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Configurație
Anod comun 1 perechi
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
18 V
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3 (TO-236)
Putere - Max
300 mW