SZMM5Z9V1T1G
Numărul produsului DigiKey
SZMM5Z9V1T1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SZMM5Z9V1T1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SZMM5Z9V1T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SZMM5Z9V1T1G
Descriere
DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
52 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 9.1 V 500 mW ±6% Montare pe suprafață SOD-523
Modele EDA/CAD
SZMM5Z9V1T1G Modele
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Toleranță
±6%
Pachet/cutie
Putere - Max
500 mW
Impedanță (Max) (Zzt)
15 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
200 nA @ 7 V