SZMM5Z9V1T1G | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SZMM5Z9V1T1G |
Descriere | DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD523 |
Termen de livrare standard al producătorului | 52 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă Zener 9.1 V 500 mW ±6% Montare pe suprafață SOD-523 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | SZMM5Z9V1T1G Modele |
Categorie | Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 900 mV @ 10 mA |
Prod. | Temperatură de funcționare -65°C – 150°C |
Toleranță ±6% | Pachet/cutie |
Putere - Max 500 mW | Pachet dispozitiv furnizor SOD-523 |
Impedanță (Max) (Zzt) 15 Ohms | Număr produs de bază |
Curent - Scurgere inversă la Vr 200 nA @ 7 V |