SZMM5Z15VT1G nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
onsemi
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Diodes Incorporated
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Panasonic Industry
Diodă Zener 15 V 500 mW ±5% Montare pe suprafață SOD-523
SC-76, SOD-523
SZMM5Z15VT1G
Numărul produsului DigiKey
SZMM5Z15VT1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SZMM5Z15VT1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SZMM5Z15VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SZMM5Z15VT1G
Descriere
DIODE ZENER 15V 500MW SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
54 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
SZMM5Z15VT1G Modele
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
Putere - Max
500 mW
Impedanță (Max) (Zzt)
30 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 10.5 V