SZMM3Z5V6T1G
Numărul produsului DigiKey
SZMM3Z5V6T1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SZMM3Z5V6T1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SZMM3Z5V6T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SZMM3Z5V6T1G
Descriere
DIODE ZENER 5.6V 300MW SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
44 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 5.6 V 300 mW ±7% Montare pe suprafață SOD-323
Modele EDA/CAD
SZMM3Z5V6T1G Modele
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Toleranță
±7%
Pachet/cutie
Putere - Max
300 mW
Impedanță (Max) (Zzt)
40 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 2 V