SZMM3Z4V7T1G nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
onsemi
În stoc: 8.836
Fișă de date
Direct
Diodes Incorporated
În stoc: 13
Fișă de date
Similar
Panjit International Inc.
În stoc: 3.777
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
În stoc: 875
Diodă Zener 4.7 V 300 mW ±5% Montare pe suprafață SOD-323
SC-76, SOD-323
SZMM3Z4V7T1G
Numărul produsului DigiKey
SZMM3Z4V7T1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SZMM3Z4V7T1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SZMM3Z4V7T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SZMM3Z4V7T1G
Descriere
DIODE ZENER 4.7V 300MW SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
44 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
SZMM3Z4V7T1G Modele
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
Putere - Max
300 mW
Impedanță (Max) (Zzt)
80 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
3 µA @ 2 V