NZ9F2V4T5G
Numărul produsului DigiKey
NZ9F2V4T5GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NZ9F2V4T5GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NZ9F2V4T5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NZ9F2V4T5G
Descriere
DIODE ZENER 2.4V 250MW SOD923
Termen de livrare standard al producătorului
41 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 2.4 V 250 mW ±5% Montare pe suprafață SOD-923
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NZ9F2V4T5G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 µA @ 1 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Pachet/cutie
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-923
Putere - Max
250 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
100 Ohms