NTTFS015P03P8ZTWG
Numărul produsului DigiKey
488-NTTFS015P03P8ZTWGTR-ND - Bandă și mosor (TR)
488-NTTFS015P03P8ZTWGCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
488-NTTFS015P03P8ZTWGDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NTTFS015P03P8ZTWG
Descriere
MOSFET P-CH 30V 13.4A/47.6A 8DFN
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 30 V 13,4A (Ta), 47,6A (Tc) 2,66W (Ta), 33,8W (Tc) Montare pe suprafață 8-WDFN (3,3x3,3)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NTTFS015P03P8ZTWG Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±25V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2706 pF @ 15 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
2,66W (Ta), 33,8W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
30 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
8-WDFN (3,3x3,3)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
9,3mOhm la 12A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
62.3 nC @ 10 V