NTMFSC4D2N10MC
Numărul produsului DigiKey
488-NTMFSC4D2N10MCTR-ND - Bandă și mosor (TR)
488-NTMFSC4D2N10MCCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
488-NTMFSC4D2N10MCDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NTMFSC4D2N10MC
Descriere
MOSFET N-CH 100V 29.6A/116A 8DFN
Termen de livrare standard al producătorului
45 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 29,6A (Ta), 116A (Tc) 7,9W (Ta), 122W (Tc) Montare pe suprafață 8-DFN (5x6,15)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NTMFSC4D2N10MC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2856 pF @ 50 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
7,9W (Ta), 122W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
4,3mOhm la 44A, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
8-DFN (5x6,15)
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA
Pachet/cutie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
42 nC @ 10 V