NTH4L015N065SC1
Numărul produsului DigiKey
5556-NTH4L015N065SC1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NTH4L015N065SC1
Descriere
SILICON CARBIDE MOSFET, NCHANNEL
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 650 V 142A (Tc) 500W (Tc) Orificiu străpuns TO-247-4L
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
283 nC @ 18 V
Prod.
Vgs (Max)
+22V, -8V
Ambalaj
Tub
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
4790 pF @ 325 V
Stare piesă
Activ
Caracteristică FET
Tip FET
Disipare putere (Max)
500W (Tc)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
650 V
Grad
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Calificare
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
15V, 18V
Tip montare
Orificiu străpuns
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
18mOhm la 75A, 18V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247-4L
Vgs(th) (Max) la Id
4,3V la 25mA