NTBLS1D5N10MCTXG
Numărul produsului DigiKey
488-NTBLS1D5N10MCTXGTR-ND - Bandă și mosor (TR)
488-NTBLS1D5N10MCTXGCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
488-NTBLS1D5N10MCTXGDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NTBLS1D5N10MCTXG
Descriere
MOSFET - POWER, SINGLE, N-CHANNE
Termen de livrare standard al producătorului
47 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 32A (Ta), 312A (Tc) 3,4W (Ta), 322W (Tc) Montare pe suprafață 8-HPSOF
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
131 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
10100 pF @ 50 V
Stare piesă
Activ
Caracteristică FET
Tip FET
Disipare putere (Max)
3,4W (Ta), 322W (Tc)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Grad
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Calificare
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Tip montare
Montare pe suprafață
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,5mOhm la 80A, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
8-HPSOF
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 799µA