NSVT30010MXV6T1G
Numărul produsului DigiKey
488-NSVT30010MXV6T1GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
488-NSVT30010MXV6T1GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
488-NSVT30010MXV6T1GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NSVT30010MXV6T1G
Descriere
TRANS 2PNP 30V 100MA SOT-563
Termen de livrare standard al producătorului
51 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice tranzistoare bipolare (BJT) PNP 2 (dublu) 30V 100mA 100MHz 500mW Montare pe suprafață SOT-563
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NSVT30010MXV6T1G Modele
Atributele produsului
Categorie
Amplificare curent c.c. (hFE) (Min) la Ic, Vce
420 la 2mA, 5V
Producător
onsemi
Putere - Max
500mW
Digi-Reel®
Frecvență - Tranziție
100MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip tranzistor
PNP 2 (dublu)
Tip montare
Montare pe suprafață
Curent - Colector (Ic) (Max)
100mA
Pachet/cutie
SOT-563, SOT-666
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
30V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-563
Saturație Vce (Max) la Ib, Ic
600mV la 5mA, 100mA