NSVR30CM3T5G
Numărul produsului DigiKey
488-NSVR30CM3T5GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
488-NSVR30CM3T5GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
488-NSVR30CM3T5GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NSVR30CM3T5G
Descriere
DIODE ARR SCHOT 30V 200MA SOT723
Termen de livrare standard al producătorului
52 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode 1 perechi cu catod comun 30 V 200mA Montare pe suprafață SOT-723
Categorie
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Producător
onsemi
Timp recuperare inversă (trr)
5 ns
Digi-Reel®
Curent - Scurgere inversă la Vr
2 µA @ 30 V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare - Joncțiune
125°C
Configurație diode
1 perechi cu catod comun
Grad
Automobile
Tehnologie
Schottky
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Tip montare
Montare pe suprafață
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
200mA
Pachet/cutie
SOT-723
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
800 mV @ 100 mA