NSR02L40MX2WT5G
Numărul produsului DigiKey
488-NSR02L40MX2WT5GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
488-NSR02L40MX2WT5GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
488-NSR02L40MX2WT5GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NSR02L40MX2WT5G
Descriere
DIODE SCHOTTKY 40V 200MA 2X2DFNW
Termen de livrare standard al producătorului
49 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 40 V 200mA Montare pe suprafață, Flanc umectabil 2-X2DFNW (1x0,6)
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Prod.
Timp recuperare inversă (trr)
4 ns
Curent - Scurgere inversă la Vr
500 nA @ 40 V
Capacitanță la Vr, F
2pF la 1V, 1MHz
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
40 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
200mA
Pachet dispozitiv furnizor
2-X2DFNW (1x0,6)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.2 V @ 100 mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C