NL17SZ32DFT2G
Numărul produsului DigiKey
NL17SZ32DFT2GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NL17SZ32DFT2GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NL17SZ32DFT2GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NL17SZ32DFT2G
Descriere
IC GATE OR 1CH 2-INP SC88A
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Poartă OR IC 1 Canal – SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NL17SZ32DFT2G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - În repaus (Max)
1 µA
Prod.
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
32mA, 32mA
Serie
Nivel logică - Scăzut
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Nivel logică - Ridicat
Stare piesă
Activ
Întârziere propagare max. la V, Max CL
4,5ns la 5V, 50pF
Tip logică
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Număr de circuite
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de intrări
2
Pachet dispozitiv furnizor
SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Caracteristici
Pachet/cutie
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Tensiune - Alimentare
1,65V – 5,5V