NCV4274CST33T3G
Numărul produsului DigiKey
488-NCV4274CST33T3GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
488-NCV4274CST33T3GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
488-NCV4274CST33T3GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NCV4274CST33T3G
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 400MA SOT-223
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 400mA SOT-223 (TO-261)
Modele EDA/CAD
NCV4274CST33T3G Modele
Curent - În repaus (Iq)
250 µA
Prod.
Curent - Alimentare (Max)
35 mA
PSRR
60dB (100Hz)
Caracteristici de protecție
Supra-temperatură, Polaritate inversă, Circuit scurt
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
40V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Cădere de tensiune (Max)
0,5V la 250mA