NCV4266-2CST33T3G
Numărul produsului DigiKey
488-NCV4266-2CST33T3GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
488-NCV4266-2CST33T3GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
488-NCV4266-2CST33T3GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NCV4266-2CST33T3G
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT-223
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA SOT-223 (TO-261)
Modele EDA/CAD
NCV4266-2CST33T3G Modele
Curent - În repaus (Iq)
60 µA
Prod.
Curent - Alimentare (Max)
4 mA
PSRR
68dB (100Hz)
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supra-temperatură, Polaritate inversă, Circuit scurt
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Tensiune - Intrare (Max)
45V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V