NCP699SN33T1G
Numărul produsului DigiKey
NCP699SN33T1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NCP699SN33T1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NCP699SN33T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NCP699SN33T1G
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 5-TSOP
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA 5-TSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NCP699SN33T1G Modele
Atributele produsului
Curent - În repaus (Iq)
90 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB – 50dB (120Hz – 1kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Pachet/cutie
SOT-23-5 subțire, TSOT-23-5
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
5-TSOP
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,36V la 150mA