NCP699SN18T1G | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | NCP699SN18T1G |
Descriere | IC REG LINEAR 1.8V 150MA 5-TSOP |
Termen de livrare standard al producătorului | 19 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA 5-TSOP |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | NCP699SN18T1G Modele |
Categorie | Curent - Ieșire |
Prod. | Curent - În repaus (Iq) 90 µA |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | PSRR 55dB – 50dB (120Hz – 1kHz) |
Stare piesă Activ | Funcții de control Activare |
Configurație ieșire | Caracteristici de protecție Supracurent, Supra-temperatură |
Tip ieșire | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |