NCP699SN18T1G
Numărul produsului DigiKey
NCP699SN18T1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NCP699SN18T1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NCP699SN18T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NCP699SN18T1G
Descriere
IC REG LINEAR 1.8V 150MA 5-TSOP
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA 5-TSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NCP699SN18T1G Modele
Atributele produsului
Curent - În repaus (Iq)
90 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB – 50dB (120Hz – 1kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Pachet/cutie
SOT-23-5 subțire, TSOT-23-5
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V
Pachet dispozitiv furnizor
5-TSOP
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,62V la 150mA