NCP51100ASNT1G
Numărul produsului DigiKey
488-NCP51100ASNT1GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
488-NCP51100ASNT1GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
488-NCP51100ASNT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NCP51100ASNT1G
Descriere
IC GATE DRVR LOW-SIDE SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Partea inferioară CI driver poartă Fără inversare SOT-23-5
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune logică - VIL, VIH
2V, 0,8V
Producător
onsemi
Curent - Ieșire maximă (Sursă, consumator)
3A, 3A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip intrare
Fără inversare
Stare piesă
Activ
Timp de creștere/scădere (tipic)
14ns, 7ns
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Configurație acționată
Partea inferioară
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip canal
Unic
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Număr de drivere
1
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Tip poartă
IGBT, MOSFET (canal N)
Număr produs de bază
Tensiune - Alimentare
11V – 18V