NCP500SN25T1G
Numărul produsului DigiKey
NCP500SN25T1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NCP500SN25T1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NCP500SN25T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NCP500SN25T1G
Descriere
IC REG LINEAR 2.5V 150MA 5-TSOP
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA 5-TSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NCP500SN25T1G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
1 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
300 µA
Stare piesă
Activ
PSRR
62dB (1kHz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Pachet/cutie
SOT-23-5 subțire, TSOT-23-5
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
5-TSOP
Cădere de tensiune (Max)
0,27V la 150mA